top of page

Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu hizmeti ile birlikte partner firmamız ile Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İngiltere ve Estonya ülkelerinde şirket kurabilir, vergi ve muhasebe gibi konularda ek hizmetler ve profesyonel olarak destek alabilirsiniz.

Şirket Kuruluşu

 

Şirket kuruluşu hakkında bilgi almak için lütfen aşağıda yer alan WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçiniz.

 • Şirket kuruluş hizmeti aldığımda muhasebe ve vergi gibi konularda destek alacak mıyım?
  Talebiniz halinde partner firmamızın destek hattına bu tarz soruları iletebilir ve alanında uzman kişilerden destek alabilirsiniz.
 • Hangi ülkelerde şirket kurabilirim?
  Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya ve Estonya'da şirket kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Şirket kuruluşunu Merka Global LLC mi yapıyor?
  Şirket kuruluşu ve beraberindeki tamamlayıcı hizmetler alanında uzman partner firmamız tarafından verilmekte ve Merka Global LLC öğrencilerine satın alacakları hizmetlerde indirim sağlanmaktadır.
 • Bu hizmet dahilinde nasıl bir iş dağılımı yapılıyor?
  Bu tamamen sizinle yapacağımız görüşmeler neticesinde ortaya çıkacak bir durumdur. Bizden tek seferlik bir hizmet de alabilirsiniz, süreklilik içeren bir anlaşma da sağlayabilirsiniz. Aldığınız hizmetin ücretini de ödeyebilirsiniz, ortaklık da kurabilirsiniz. Ürünlerinizi birlikte de satabiliriz, ürünlerinizi bize de satabilirsiniz.
 • Sözleşme yapılıyor mu? Sözleşme neleri içeriyor?
  Bu hizmet her iki tarafı da korumak amacıyla sözleşme dahilinde verilmektedir. Sabit bir hizmet sözleşmesi bulunmamakta, her projeye özel bir sözleşme yapılmaktadır. Alınacak hizmetler dahilinde oluşan bu sözleşmede, oluşturduğumuz yol haritasında iki tarafı da koruyacak ve projenin aksamasını engelleyecek maddeler yer alacaktır.
 • Bu hizmetinizin fiyatı nedir?
  Bu hizmetimizin sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Sizinle yapacağımız görüşmeler neticesinde ihtiyacınız olan hizmetler belirlenir, akabinde yapılan analizler sonucunda bir yol haritası çizilir ve iki tarafın da mutabık olduğu türde bir fiyatlandırma yapılır.
 • Hangi sektördeki ürünleri yurtdışında satabilirim?
  E-ticaret modeliyle satılan her ürün çeşidini bu program dahilinde yurtdışında satabilirsiniz. Her ürün çeşidi için ihracat, gümrük, lojistik, depolama ve pazar yeri politikalarını sizin için analiz ediyor ve tüm gereklilikleri belirliyoruz.
 • Hesap açılışında şirket olması gerekiyor mu?
  Bu durum satıcı hesabı açacağınız ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra kişisel vergi numaranız ile de hesap açabilirsiniz. Detaylı bilgiyi "kayıt için gerekli evraklar" bölümünden edinebilirsiniz.
 • Hesabım ne kadar sürede açılır?
  Hesap açılışları genellikle 1 hafta sürmektedir. Evraklarınızın kabul görmediği durumlarda ise bu sürede gecikme yaşanabilmektedir.
 • Hesap açılış hizmetinizi aldıktan sonra adımlar ne şekilde gerçekleşiyor?
  Adım: Sizinle iletişime geçiyoruz ve gerekli evrakların nasıl olması gerektiğiyle ilgili sizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Adım: Hazırladığınız evrakları uzman ekibimiz kontrol ediyor ve uygunluğunu belirliyor. Adım: Evraklarınız uygun ise randevu oluşturuyoruz ve AnyDesk ile bilgisayarınıza bağlanıyor ve eş zamanlı olarak sizi sesli olarak arıyoruz. Adım: Hesap açılışı ile ilgili tüm süreci tamamlıyor ve adımları tamamlarken size de hesap açılış eğitimi veriyoruz.
 • Hesabım açılmadığı takdirde ödediğim ücretin iadesini alabilir miyim?
  Gerekli evrakları tamamladığınız ve size belirttiğimiz adımlara uyduğunuz takdirde, herhangi bir sebepten ötürü hesabınız açılmaz ise ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz.
 • Hangi ülkelerdeki Amazon mağazaları için hesap açılış hizmeti veriyorsunuz?
  Amazon'un yer aldığı tüm ülkelerde hesap açılış hizmeti veriyoruz.
 • Suspend olan mağazayı kesin olarak açıyor musunuz?
  Amazon'da Suspend olmak için birçok sebep vardır. Bunun yanı sıra Amazon'un karar verici olduğu hiçbir konuda kesinlik yoktur. Biz burada uzun yılların verdiği tecrübemizi kullanarak, daha önce yaptığımız deneme yanılmaların verdiğini sonuçlarla sizin yerinize en doğru adımlarla süreci yüretiyoruz. Başarı oranımız %90'ın üzerinde olsa da, herhangi bir kesinlik sunamıyoruz.
 • Suspend hizmetiniz hangi suspend türlerini içeriyor?
  Suspend hizmetimiz aşağıda ve Amazon'da yer alan bütün suspend türlerini kapsamaktadır. Hesap Açılış Suspendi - 3 Asin Suspendi - Fikri Mülkiyet Suspendi - Fair Price Suspendi - İlişkilendirilmiş Hesap Suspendi - Hızlı Satış Suspendi - Kusurlu Sipariş Oranı Suspendi - Sipariş İptal Oranı Suspendi - Gecikmiş Kargo Oranı Suspendi - Doğrulanmış Takip Numarası Suspendi - Alıcı Hesap Suspendi
 • Suspend hizmetinizi aldıktan sonra adımlar ne şekilde gerçekleşiyor?
  Suspend hizmetimizi aldığınızda öncelikle mağazanızı uzaktan bağlantı ile inceliyoruz. Bu inceleme dahilinde hesaınıza gelen e-mailler ve performans bildirimleri ve varsa sizin yaptığınız savunmalar kontrol ediliyor. Akabinde suspend sebebiniz belirleniyor ve detaylandırılıyor. Daha sonra bir savunma stratejisi belirleniyor, temyiz ve telefon görüşmeleri ile savunma süreci başlatılıyor. Hesabınız açılana kadar bu süreç devam ediliyor.
 • Suspend olan mağaza açılmazsa hizmet ücretini iade ediyor musunuz?
  Suspend hizmeti için herhangi bir somut fiyat belirlenmemekte, iletişim ve incelemeler sonucunda bir hizmet fiyatı belirlenmektedir. Suspend konusu bir süreci ve emeği içerdiği için herhangi bir ücret iadesi garanti etmiyoruz. Fakat hesabınız açılana kadar, herhangi bir süre sınırı koymadan sürekli aksiyon almaya devam ediyoruz.
 • Neden bu hizmeti kontenjan ile veriyorsunuz?
  Amazon'da birçok Suspend türü vardır ve çok detaylı bir konudur. Suspend çözüm süreci bazen uzun bir süreyi kapsamaktadır. Bu sebeple Suspend hizmetimizi kontenjan ile veriyor ve elimizdeki vakalar çözüme kavuşmadan yeni vaka almıyoruz.
 • Sözleşme süresi ne kadar? Bittiğinde ne oluyor?
  Sözleşme süresi 1 yıldır. Sözleşme bitiminde iki tarafın da kararı neticesinde sözleşme yenilenebilir. Sözleşme yenilenmediği takdirde mutabakat imzalanır ve verdiğiniz tüm kısıtlı yetkiler bizden geri alınarak mağazanız tamamen sizin kontrolünüze geçer.
 • Minimum sermaye mantığı nedir?
  Minimum sermaye, sözleşme süresi boyunca bize garantisini verdiğiniz sermaye tutarıdır. Bu tutar mağazanıza gelen siparişleri göndermek için kullanılacaktır. Sözleşme döneminde dilediğiniz gibi kâr payınızı kendinize aktarabilirsiniz, fakat sermaye tutarını minimum sermaye tutarının altına indiremezsiniz. Sözleşme sonunda, sözleşme yenilenmediği takdirde sermayeniz size aktarılacaktır.
 • Minimum 5000 USD sermayeyi size sağlamadığım takdirde ne oluyor?
  Sözleşmeden yapıldıktan ve mağaza yönetimi başladıktan sonra siparişler geldiğinde bize belirttiğiniz minimum sermaye tutarını sağlamadığınız takdirde başlangıçta sizden alınmayan 3000 USD hizmet bedeli tarafınıza faturalandırılır ve buna ek olarak tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetme hakkımız doğar.
 • Minimum 5000 USD sermayeyi size mi ödüyorum?
  Hayır, bu şekilde bir ödeme söz konusu değildir. Biz herhangi bir hizmet bedeli almadan tüm süreçleri gerçekleştiriyoruz. Bu sermayeyi mağazanıza sipariş geldiğinde parça parça olarak siparişi göndermek için kullanıyoruz.
 • Amazon mağazam yok, yine de bu ortaklığa katılabilir miyim?
  Evet, bu ortaklığa katıldığınızda hesap açılış hizmetimizi size ücretsiz bir şekilde sunuyor ve Amazon hesap açılışınızı gerçekleştiriyoruz.
 • Aylık ne kadar kâr vaadediyorsunuz?
  Mağazanın yeni bir mağaza olup, olmaması; sermaye miktarı, içinde bulunulan dönem (son çeyrek vs.) gibi faktörler satış ve kâr miktarına direkt olarak etki etmektedir. Ortalama olarak 5000 USD yatırım ile aylık 500-750 USD kâr elde edebilirsiniz. Bu tutar herhangi bir garanti içermez daha fazla veya daha az olabilir.
 • Mağaza Suspend olursa süreç nasıl işliyor?
  Bu gibi senaryoların hepsi sözleşmede de maddeler halinde belirtiliyor. Hesabın Suspend olma durumunda, Suspend açılış hizmetimizi herhangi bir ücret talep etmeksizin sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz tarafından hesap açılana kadar gerekli aksiyonlar alınıyor.
 • Size nasıl güvenebilirim?
  Bu ortaklıkta daha çok bizim size güven ihtiyacımız bulunuyor. Çünkü Amazon mağazanızın, e-mail adresinizin, Payoneer hesabınızın tüm yetkileri sizde oluyor ve ekibimize kısıtlı bir erişim imkanı veriyorsunuz. Dönem sonunda tüm giderler çıktıktan sonra elde edilen kâr üzerinden bize ödeme yapıyorsunuz.
Adsız tasarım.png
bottom of page